Otsi
EESTI
GlaxoSmithKline (GSK) on üks juhtivatest ravimi- ja biotehnoloogiafirmadest, mille tegevus põhineb uute ravimite ja vaktsiinide teaduslikul väljatöötamisel ning arendamisel.

GSK missiooniks on edendada inimeste elukvaliteeti, võimaldades neil saavutada rohkem, tunda end paremini ning elada kauem.

Meie olulisteks valdkondadeks on allergia- ja kopsuhaiguste ravimid, infektsioonivastased ravimid, kesknärvisüsteemi ravimid ja vaktsiinid. Viimastel aastatel panustab firma üha enam uroloogia, onkoloogia, sh ka orb- ja bioloogiliste ravimite arendusse. Samuti on GSK maailmas juhtival positsioonil suuhügieeni toodete, spordijookide ning käsimüügiravimite alal.

Suurt rõhku paneb ettevõte innovatsioonile, olles maailmas liidripositsioonil genoomika ja geneetika-alaste uuringute ning uute ravimite väljatöötamise tehnoloogiate alal. Igal aastal sõelutakse uute ravimite otsinguil ligi 65 miljardit uut keemilist ühendit.

Pressiteade

Muudatused GSK müügi- ja turundusmudelis


17.dets. 2013

• GSK rakendab uue tasustamismudeli müügimeeskonnale: eemaldatakse individuaalsed müügieesmärgid
• Alustatakse protsessiga, mille eesmärgiks on aastast 2016 lõpetada otsetasud tervishoiutöötajatele seoses loengute pidamisega ja otsetoetused konverentsidel osalemiseks

GSK teavitab plaanidest arendada firma müügi- ja turundusmudelit, et oma tegevustes ning kontaktides tervishoiutöötajatega veelgi enam joonduda vastavalt patsientide vajadustele.


2014 aasta jooksul rakendab GSK uue tasustamismudeli kõikidele töötajatele, kes oma igapäevatöös puutuvad kokku retseptiõigust omavate tervishoiutöötajatega. Samuti alustab firma tööd selles suunas, et lõpetada otsetasud tervishoiutöötajatele loengute pidamiseks ning otsetoetused erialastel konverentsidel osalemiseks. Samaaegselt pöörab ettevõte suuremat tähelepanu alternatiivsete kommunikatsioonikanalite arendamisele eesmärgiga tagada asjakohane teave oma toodete kohta ning jätkata tervishoiutöötajate meditsiinialaste koolituste toetamist.Mine uudisele:

GSK Teaduskooli konverents 

toimub 29. augustil 2014 
hotell "Viru" konverentsikeskuses


 Registreerumine


GSK uue IKS/LABA kombinatsioonravimi tutvustusüritus 

toimub 29. augustil 2014 
Rahvusooper Estonias
(Estonia pst. 4, Tallinn)

Kontakt

GlaxoSmithKline Eesti OÜ
Lõõtsa 8a
Tallinn 11415

telefon: +372 6676 900     faks: +372 6676 911
e-post: estonia@gsk.com

GSK gruppi kuulub ka üks suurematest dermatoloogiafirmadest Stiefel.
Alates 2009 aastast on GSK ja Pfizer ühendanud jõud ühisfirmas ViiV Healthcare, mis tegeleb HIV/AIDS ravimite loomise ja turustamisega.

GSK on esindatud üle maailma enam kui 150 riigis, ettevõtte peakontor asub Londonis.

GSK turuosa on ligi 5% maailma ravimiturust, grupi käive 2012 aastal oli 26,4 miljardit Briti naela (ca 30,5 miljardit eurot). Ligi 14% käibest investeeritakse iga-aastaselt teadus- ja arendustöösse.

GSK grupis töötab üle 95 000 inimese üle maailma.

Eestis esindab ettevõtet GlaxoSmithKline Eesti OÜ, kus töötab üle 50 inimese.

Meie investeeringud teadus- ja arendustöösse (R&D) on oluliselt suuremad kui teistel ravimifirmadel Eestis. Viimase 6 aastaga oleme R&D kaudu Eestisse investeerinud üle 16 miljoni euro (ligi 250 miljonit Eesti krooni), mis moodustab ligikaudu 30% ravimite müügikäibest.

Investeeringud läbi kliiniliste uuringute 2005-2013

GSK käibed ja R&D investeeringud 2005-2013

Avaleht|Firmast|Meie tooted|Kliinilised uuringud|Teaduskool|Uudised|Karjäär
©2001 - 2011 GlaxoSmithKline. All Rights Reserved.