Otsi
EESTIGSK on teadus-arendustegevusel põhinev globaalne firma, meie missiooniks on edendada inimeste elukvaliteeti, võimaldades neil saavutada rohkem, tunda end paremini ning elada kauem.

GSK ligi 98 tuhat töötajat tegutsevad enam kui 100 riigis ; suured teaduskeskused asuvad Suurbritannias, USA-s, Hispaanias, Belgias ja Hiinas ; 84 tehast toodavad ravimeid-vaktsiine 36 riigis. Firma tegevus jaguneb 3 põhisuuna vahel – vastavalt : ravimid 67%, vaktsiinid 14% ja konsuumertooted 19% kogukäibest.

Ka Eestis on üle 50 töötajaga GSK üks suuremaid siin esindatud ravimifirmasid, olles liidrirollis respiratoorsete ravimite, vaktsiinide ja HIV vallas. Võrreldes konkurentidega investeerib GSK Eestisse märksa enam läbi kliiniliste uuringute – viimasel kümnendil keskmiselt 3 miljonit eurot aastas.

UudisedStartis 100 000 eurose auhinnafondiga HIV probleemidele keskenduv digilahenduste konkurss HIVdigital

Projekti HIVdigital raames otsitakse ideid HIV-positiivsete inimeste heaolu tõstvate digilahenduste väljatöötamiseks. Ideekonkursi auhinnafond on 100 000 eurot. Peamised väljakutsed, milles kirjeldatud probleemidele lahendusi oodatakse, sõeluti välja koostöös HIV valdkonna osapooltega. Ideid saab esitada kodulehe www.hivdigital.ee kaudu järgneva kahe kuu jooksul kuni 14. augustini 2016 (k.a).  Loe edasi


-------------------------------------------------------------------


1. juunil 
avalikustab GSK koos teiste Ravimitootjate Liidu liikmesettevõtetega Euroopa Ravimitootjate Assotsiatsiooni (European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations, EFPIA) avalikustamiskoodeksi alusel kõik tervishoiutöötajatele ja tervishoiuorganisatsioonidele 2015. aastal tehtud hüvede ülekanded. GSK poolt 2015. aastal makstud tasud on leitavad siit 

Makstud tasude avalikustamisega aidatakse kaasa läbipaistvama ja usaldusväärsema koostöö kujundamisele ravimitööstuse ja tervishoiutöötajate vahel. Makstud tasude avalikustamine võimaldab tugevdada ühiskonnas arusaama, et tööstuse ja tervishoiutöötajate partnerlus on meditsiinis toimuva innovatsiooni kvaliteedi tagamisel kriitilise tähtsusega.
 
16. november 2016. a.
toimub perearstidele suunatud GSK Teaduskooli V konverents.

Konverentsil tutvustatakse arenguid HIV, vaktsiinide, pulmonoloogia ja uroloogia valdkonnas.
Vaata ajakava siin

Toimumiskohad on:
  • Tallinn - Viktoria keskus, Keevise 6
  • Tartu - Tartu Ülikooli Muuseum, Lossi 25
  • Pärnu - Pärnu Estonia konverentsikeskus, A.H.Tammsaare pst.6
  • Jõhvi - Jõhvi kontserdimaja, Pargi tn 40
Konverentsi seob tervikuks erinevaid toimumispaiku ühendav telesild.

Konverentsile saate registreerida:

Konverentsile registreerimise tähtaeg on 8. november 2016. a.

Kontakt

GlaxoSmithKline Eesti OÜ
Lõõtsa 8a
Tallinn 11415

telefon: +372 6676 900     faks: +372 6676 911
e-post: estonia@gsk.com

GSK gruppi kuulub ka üks suurematest dermatoloogiafirmadest Stiefel.
Alates 2009 aastast on GSK ja Pfizer ühendanud jõud ühisfirmas ViiV Healthcare, mis tegeleb HIV/AIDS ravimite loomise ja turustamisega.

GSK on esindatud üle maailma enam kui 150 riigis, ettevõtte peakontor asub Londonis.

GSK turuosa on ligi 5% maailma ravimiturust, grupi käive 2012 aastal oli 26,4 miljardit Briti naela (ca 30,5 miljardit eurot). Ligi 14% käibest investeeritakse iga-aastaselt teadus- ja arendustöösse.

GSK grupis töötab üle 95 000 inimese üle maailma.

Eestis esindab ettevõtet GlaxoSmithKline Eesti OÜ, kus töötab üle 50 inimese.

Meie investeeringud teadus- ja arendustöösse (R&D) on oluliselt suuremad kui teistel ravimifirmadel Eestis. Viimase 6 aastaga oleme R&D kaudu Eestisse investeerinud üle 16 miljoni euro (ligi 250 miljonit Eesti krooni), mis moodustab ligikaudu 30% ravimite müügikäibest.

Investeeringud läbi kliiniliste uuringute 2005-2014

GSK käibed ja R&D investeeringud 2005-2014

Avaleht|Teaduskool|Uudised|Kasutustingimused|Privaatsusavaldus|Küpsised
©2001 - 2011 GlaxoSmithKline. All Rights Reserved.